E-mail: info@digidata.cz
Telefon: +420 776 600 121

Aktuality

Aktuality, aneb co je nového?

COVID-19

Vážení zákazníci, informujeme Vás o režimu provozní doby sběrných míst a sídla firmy DIGIDATA s.r.o. s ohledem na usnesení Vlády ČR ze dne 14. 3. 2020 č. 211. Veškerý kontakt s koncovým zákazníkem je tímto nařízením zakázán. Objednávku digitalizace můžete provést telefonicky, přes webové stránky nebo poštou. Jsme Vám i nadále připraveni zpříjemnit volný čast vzpomínkami na Vaše blízké, zážitkami z dovolených či jiných jedinečných okamžiků. " Udržujeme vzpomínky naživu "

STĚHOVÁNÍ - ZMĚNA SÍDLA FIRMY

Rádi bychom Vás informovali, že od 20.5.2017 jsme změnili sídlo naší firmy. Najdete nás nově v obci Bášť na Praze východ v ulici Do Polí 413.

Na nové adrese budeme přijímat Vaše zakázky jak poštou tak i osobně. Samozřejmě také nadále zůstávají funkční všechna naše sběrná místa.

Děkujeme za strpení v době stěhování a těšíme se na Vás na nové adrese !

Nová služba - půjčovna videokamer

Na základě četných dotazů Vás zákazníků, jsme připravili novou službu zapůjčení videokamer. Nemusíte tedy pro zdokumentování Vašich akcí kupovat kameru, která pak bude ležet nevyužitá doma ve skříni. Ceny za zapůjčení jsou dostupné pro všechny.

Kameru Vám zapůjčíme s veškerým příslušenstvím jako jsou kazety (paměťové karty), nabíječka, baterie, kabely pro prohlížení na TV, stativ a samozřejmě Vám nabídneme také výsledný převod záznamu na DVD nebo Blu-ray disk.

„Udržujeme vzpomínky naživu.”