E-mail: info@digidata.cz
Telefon: +420 776 600 121

Aktuality

Aktuality, aneb co je nového?

VÁNOCE 2020 - DARUJTE POUKAZ NA VZPOMÍNKY

Lámete si hlavu čím obdarovat Vaše blízké pod stromeček ? V našem eshopu nabízíme DÁRKOVÉ POUKAZY na digitalizaci všech formátů audio a video nahrávek. Ceny poukazů jsou 500 Kč, 1.000 Kč a 1.500 Kč. Poukaz zaplatíte pohodlně přes eshop kartou nebo převodem na účet. Dorazí Vám do emailu nebo poštou v dárkovém balení. Tak šup šup :)

MÁME NOVÝ ESHOP

Právě jsme spustili nový eshop pro příjem objednávek digitalizace. Součástí je i prodej reklamních předmětů, dárkových poukazů a USB flash disků...

OPĚT OTEVÍRÁME !

Od pondělí 27.4.2020 jsou všechna naše sběrná místa opět otevřena. Těšíme se na Vás ! Samozřejmě zatím ještě v rouškách...

COVID-19

Vážení zákazníci, informujeme Vás o režimu provozní doby sběrných míst a sídla firmy DIGIDATA s.r.o. s ohledem na usnesení Vlády ČR ze dne 14. 3. 2020 č. 211. Veškerý kontakt s koncovým zákazníkem je tímto nařízením zakázán. Objednávku digitalizace můžete provést telefonicky, přes webové stránky nebo poštou. Jsme Vám i nadále připraveni zpříjemnit volný čast vzpomínkami na Vaše blízké, zážitkami z dovolených či jiných jedinečných okamžiků. " Udržujeme vzpomínky naživu "

PŮJČOVNA VIDEOKAMER

Na základě četných dotazů Vás zákazníků, jsme připravili novou službu zapůjčení videokamer. Nemusíte tedy pro zdokumentování Vašich akcí kupovat kameru, která pak bude ležet nevyužitá doma ve skříni. Ceny za zapůjčení jsou dostupné pro všechny.

Kameru Vám zapůjčíme s veškerým příslušenstvím jako jsou kazety (paměťové karty), nabíječka, baterie, kabely pro prohlížení na TV, stativ a samozřejmě Vám nabídneme také výsledný převod záznamu na DVD nebo Blu-ray disk.

„Udržujeme vzpomínky naživu.”