E-mail: info@digidata.cz
Telefon: +420 776 600 121

Objednávka digitalizace dat

Jak postupovat při objednávce digitalizace dat?

Existuje 5 jednoduchých způsobů, jak můžete objednat digitalizaci.

1 | Online objednávkový formulář

Vyplňte náš online objednávkový formulář. Nezapomeňte uvést odkud jste a seznámit se s našimi cenami viz sekce Ceník. Objednávku Vám potvrdíme emailem vč. vybraného způsobu dopravy a předběžného termínu zpracování.

Osobní předání

2 | Osobní předání

Napište nám zprávu nebo rovnou zavolejte a domluvíme si datum a čas kdy nám přinesete materiály k digitalizaci. Je to nejjednodušší varianta. Při osobním předání domluvíme veškeré detaily zpracování zakázky k Vaší spokojenosti.

Sběrná místa

3 | Sběrná místa

Sběrná místa - Dostavte se na jakékoliv naše sběrné místo, kde vyplníte objednávku a necháte nám zde Vaše materiály. My si je každý den ZDARMA vyzvedáváme (sběrné místo nás upozorní) a poté je v daném termínu zpracujeme. Ručíme za bezpečný převoz a manipulaci.

Zásilkovna

4 | Zásilkovna

Nejlevnější přeprava přes Zásilkovnu – naše nejbližší pobočka je Co nám chutná, Mělnická 246, Líbeznice – jako adresáta uveďte DIGIDATA s.r.o., tel: 776600121 a email info@digidata.cz. Nezapomeňte vyplnit a přibalit do zásilky náš Objednávkový formulář.

Stáhnout objednávkový formulář
Česká pošta

5 | Česká pošta - Balíkovna

Naší nejbližší Balíkovnou je Pošta Bašť, Dlouhá 52, Bašť - jako adresáta uveďte DIGIDATA s.r.o., tel: 776600121 a email info@digidata.cz. Nezapomeňte vyplnit a přibalit do zásilky náš Objednávkový formulář.

Objednávkový formulář
Cookies

Společnost DIGIDATA, s.r.o. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „Přijmout vše“.

Přijmout vše